Feb 26, 2012

NEW START.

english:
So, I decided to make a new blog, cause I wanted to show my photos to other people. I love taking photos and I wanna know, what do you think about my work. 
WARNING: I'm just an amateur - amateur photographer, ok? :D



czech:
Abych uvedla věci na pravou míru - strašně dlouho jsem se dokopávala k tomu, abych si založila blog se svými fotkami, ze strachu, že bych slyšela jen kritiku. Každopádně jsem se k tomu dneska konečně odhodlala a blog je na světě. Ráda bych ukázala své fotky širší veřejnosti a slyšela její názory (ano, teď to asi působí, jako kdybych doufala v to, že můj blog do týdne začne navštěvovat tisíce lidí..). Jsem fotograf amatér, na to musím upozornit předem, tudíž ode mě nečekejte ledajaká umělecká díla. Fotografuji především to, co se mi objeví před objektivem → neřeším, co je to za věc. :)

Mám nějaké zaměření? Ani ne.. záleží na náladě. Někdy se vydám do přírody, do města, jindy zase fotím lidi (především kamarády, ale už se mi párkrát stalo, že se mi ozvaly i neznámé tváře :) ) , kteří se mi ochotně ozvou nebo přistoupí na to, že by mi na pár minut mohli dělat před objektivem modela/modelku :D

Doufám, že se to tu za nějakou dobu rozjede a budu se moct podělit o své výtvory s mnoha návštěvníky tohoto blogu. :)

No comments:

Post a Comment